Esoteric Time
phone   +353 89 4612213
phone    dina@esoterictime.com
phone    Facebook

Po Polsku

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony Esoteric Time. Cieszę się, że zagadnienia ezoteryczne wzbudziły Państwa zainteresowanie. Ezoteryka, która zajmuje się rozwojem duchowym, jest moją wielką pasją i pomaga mi w życiu od wielu lat.

Mieszkam w Dublinie i czytam z kart tarota, kart anielskich i na podstawie daty urodzenia – jest to tzw. numerologia. Co ciekawe, tarot i numerologia wspaniale uzupełniają się i często stosuję je jako metody komplementarne.

Ponadto, specjalizuję się w portretach numerologicznych robionych na zamówienie, które dogłębnie analizują datę urodzenia i pełne imiona i nazwiska właściciela portretu pod kątem np. cech osobowości, talentów, drogi życia, roku osobistego, lekcji karmicznych itp. Przykładowy portret numerologiczny znajduje się na mojej stronie.

Seanse osobiste trwają ok. 45 minut, na które można umówić się z wyprzedzeniem, w dogodnym dla Państwa czasie i terminie od poniedziałku do soboty, w godzinach od 10:00 do 18:00.

Oferuję również czytanie i interpretację kart drogą mailową, jeśli – choćby ze względu na odległość geograficzną – wolicie Państwo przeczytać odpowiedź na nurtujące pytanie w zaciszu swojego domu. Po otrzymaniu potwierdzenia zapytania i zamówienia na mój adres mailowy i zapłaty przelewem bankowym lub przez PayPal, otrzymacie Państwo moją interpretację w przeciągu 2-5 dni roboczych.

W mojej ofercie znajdują się również seanse grupowe, np. wieczory panieńskie oraz vouchery na seanse osobiste, które są fantastycznym i unikalnym prezentem dla przyjaciółki, rodziny czy ukochanej osoby.

Ze względu na moja dwujęzyczność, organizuję seanse zarówno po polsku jak i angielsku.

Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego na numer +353 89 461 2213 lub pisemnego na adres mojej poczty elektronicznej dina@esoterictime.com.